UA: ПОДІЛЛЯ транслюватиме Великодні богослужіння

UA: ПОДІЛЛЯ транслюватиме Великодні богослужіння

21 кві. 2022

23 квітня о 18:30 усі регіональні телеканали Суспільного покажуть звернення релігійних лідерів світу до постраждалих від війни. Це телезапис Суспільне Буковина релігійної зустрічі з вірянами різних конфесій «Місія солідарності релігійних лідерів в Україні», яка відбулася у Чернівецькому драмтеатрі 12 квітня. 

24 квітня віряни, які святкують Великдень за юліанським календарем, зможуть подивитися на регіональних телеканалах Суспільного Великодні богослужіння з храмів у Чернівцях та Львові.

  • О 5:30 команда Суспільне Буковина транслюватиме на всі регіональні телеканали Пасхальне богослужіння з собору Різдва Христового (ПЦУ), що в Чернівцях. 
  • О 7:00 розпочнеться трансляція від Суспільного у Львові Воскресна Утреня та  Божественна Літургія із Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла (УГКЦ).

Також будуть прямі Великодні трансляції з Києва під час інформаційного марафону на телеканалі UA: ПЕРШИЙ та в ефірі UA: КУЛЬТУРА

  • У суботу, 23 квітня, о 23:00 відбудеться Божественна літургія з нагоди Світлого Воскресіння Господнього Православної церкви України зі Свято-Михайлівського Золотоверхого собору, яку транслюватиме телеканал UA: КУЛЬТУРА
  • UA: ПЕРШИЙ покаже Божественну літургію Православної церкви України під час інформаційного марафону з 23:30.
  • У неділю, 24 квітня, о 7:30 розпочнуться Великодні богослужіння Української греко-католицької церкви з Патріаршого собору Воскресіння Христового, які транслюватимуть UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення продовжує брати участь у виробництві цілодобового інформаційного марафону «Єдині новини #UAразом», що транслюється на телеканалі UA: ПЕРШИЙ та інших провідних українських телеканалах.

Місцеві Суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське РадіоРадіо ПроміньРадіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне Мовлення

Команда регіонального мовлення Суспільного працює над міжрегіональним прямоефірним щоденним марафоном «Суспільне. Спротив», який транслюють усі регіональні телеканали Суспільного щобудня увечері. Онлайн регіональні телеканали Суспільного можна переглядати на сайтах філій.