День захисників і захисниць — на платформах Суспільне Хмельницький

День захисників і захисниць — на платформах Суспільне Хмельницький

13 жов. 2022

Суспільне Хмельницький готує тематичні ефіри до Дня захисників і захисниць, який відзначатимемо 14 жовтня. Історії про воїнів та тих, хто допомагає у тилу, звучатимуть на всіх платформах мовника.

В ефірі Українського Радіо Поділля о 12:35 слухайте інтерв’ю із Віктором Годним, координатором Пласту в Хмельницькій області, який наразі боронить нашу Україну. В основі виховання українських скаутів завжди стояли патріотизм та вміння гуртуватись і допомагати. 

«Велика кількість пластунів зараз в різних частинах нашої країни несуть службу в ЗСУ, — розповідає Віктор Годний. Вишкіл Пласту дає дуже багато, а найголовніше — це самозарадність, тобто вміння дати собі раду в будь-якій непередбачуваній ситуації».

О 17:35 звучатиме історія жінки з великим серцем — Лесі Чорномаз. У 2020 році вона вступила до лав ЗСУ. Каже, їй життєво важливо, щоб кожна дитина України була в безпеці. Саме пані Леся 5 років тому, коли дізналася про хлопчика Дениса з багатодітної родини на Хмельниччині, який у пожежі отримав понад 80% опіків тіла, кинулася йому допомагати. І стала йому мамою. Завдяки зусиллям жінки та небайдужих людей, хлопець переніс вже понад 30 операцій, проходить постійні реабілітації та головне — живе повноцінно.

Читайте також: Історії захисників та захисниць України на передовій і в тилу — у міжрегіональному проєкті «Суспільне. Спротив»

Про підтримку та допомогу захисникам і захисницям розповість також телекоманда Суспільне Хмельницький — в інтерв’ю з психологинею, волонтеркою, співзасновницею ГО «Інститут психосоматики та травмотерапії» Мариною Маліновською. Говорили про ветеранський простір, про те, наскільки суспільство навчилось підтримувати воїнів на етапі адаптації до відносно мирного життя. Адже часто повернутися з війни важче, ніж туди піти. Запис інтерв’ю можна переглянути на ютуб-сторінці філії.

Більше історій шукайте на цифрових платформах Суспільне Хмельницький:

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії (Суспільне Чернівці, Суспільне Одеса, Суспільне Вінниця, Суспільне Львів тощо).

Оперативні новини від Суспільне Хмельницький— на сайті Суспільне | Новини. Онлайн-трансляція телеефіру — на сайті