Хмельницька філія запускає новий сайт

Хмельницька філія запускає новий сайт

4 лют. 2019

Від сьогодні новий сайт Суспільного мовника Хмельниччини відкритий для користувачів мережі. Раніше упродовж кількох місяців інтернет-ресурси регіональних мовників тестували у режимі закритого доступу.

На новому сайті є розділ із телепрограмою на щодень, інформація про проекти і ведучих, а також вкладка «Онлайн», де можна дивитись програми телеканалу наживо.

Окремий розділ цифрової платформи виділено для новин регіону. Інформаційна служба телеканалу працює над оперативним наповненням новинної стрічки оновленого сайту. Крім цього, на інтернет-ресурсі розміщена вся необхідна інформація для звернень громадян: можна зв’язатися з керівництвом телеканалу або ж подати пропозицію про співпрацю із Суспільним мовленням.

Сайти виконані у єдиному корпоративному стилі, кожна філія Суспільного відрізняється власними кольорами, які є унікальними для кожного регіону. У січні було відкрито сайти 9 філій Суспільного. Сьогодні, крім Хмельницького сайту відкрито ще 8.

Нагадаємо, нещодавно Суспільний мовник запустив мобільні додатки для Українського радіо на Android та IOS. Відтепер завдяки додатку suspilne.radio можна слухати всі три радіостанції Суспільного — UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь, UA: Радіо Культура — у прямому ефірі та в записі.