Телепрограми
Тема дня
Тема дня
Прямоефірна інтерактивна програма. Якщо ви хочете жити у європейській, заможній країні і ви маєте власну неупереджену думку та вмієте відстоювати свою позицію – запрошуємо до участі в інтерактивній програмі «Тема дня», яка виходить у будні в прямому ефірі, о 19.20 на «Поділля-центр». Це розмова з експертами щодо питань,які актуальні саме сьогодні. Це діалог сторін – збалансований та конструктивний.
TVій Ранок
TVій Ранок
Ранкова інформаційно-розважальна прямоефірна інтерактивна програма Об’єднуємо багатонаціональну країну. Випускаємо унікальний для регіону конткент, при цьому цікавимося досвідом усієї країни. Пишаємося місцем, де живемо. Позитивно налаштовуємося на новий день, а якщо виникають труднощі - знаходимо підказку в ефірі.
Новини
Новини
Незалежність, відкритість, рівновага, просвітництво – основні цінності Суспільного мовлення. Саме так ми формуємо наші інформаційні випуски. Хочемо, аби наш глядач мав доступ до оперативних, збалансованих, достовірних новин. Говоримо про те, що відбувається у сусідньому дворі, у Вашому селі, загалом на Хмельниччині. Простою мовою про складне, аби Ви самі змогли проаналізувати і зробити висновки.
Звіти наживо
Звіти наживо
Прямоефірна інтерактивна програма. Це всеукраїнський проект команди Суспільного мовлення та громадського руху ЧЕСНО. Він покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій «НСТУ». Аби телерадіостудія суспільного мовника стала територією конструктивного діалогу влади та громади.
Під абажуром
Під абажуром
26 хвилин розмови суботнього вечора, у невимушеній атмосфері «Під абажуром» з митцями про творчість, особисте та прагнення. Відверте інтерв’ю, яке надихає.