Телепрограми
Тема дня
Тема дня
Прямоефірна інтерактивна програма. Якщо ви хочете жити у європейській, заможній країні і ви маєте власну неупереджену думку та вмієте відстоювати свою позицію – запрошуємо до участі в інтерактивній програмі «Тема дня», яка виходить у будні в прямому ефірі, о 19.20 на «Поділля-центр». Це розмова з експертами щодо питань,які актуальні саме сьогодні. Це діалог сторін – збалансований та конструктивний.
TVій Ранок
TVій Ранок
Ранкова інформаційно-розважальна прямоефірна інтерактивна програма Об’єднуємо багатонаціональну країну. Випускаємо унікальний для регіону конткент, при цьому цікавимося досвідом усієї країни. Пишаємося місцем, де живемо. Позитивно налаштовуємося на новий день, а якщо виникають труднощі - знаходимо підказку в ефірі.
Новини
Новини
Незалежність, відкритість, рівновага, просвітництво – основні цінності Суспільного мовлення. Саме так ми формуємо наші інформаційні випуски. Хочемо, аби наш глядач мав доступ до оперативних, збалансованих, достовірних новин. Говоримо про те, що відбувається у сусідньому дворі, у Вашому селі, загалом на Хмельниччині. Простою мовою про складне, аби Ви самі змогли проаналізувати і зробити висновки.
Звіти наживо
Звіти наживо
Прямоефірна інтерактивна програма. Це всеукраїнський проект команди Суспільного мовлення та громадського руху ЧЕСНО. Він покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій «НСТУ». Аби телерадіостудія суспільного мовника стала територією конструктивного діалогу влади та громади.
Під абажуром
Під абажуром
26 хвилин розмови суботнього вечора, у невимушеній атмосфері «Під абажуром» з митцями про творчість, особисте та прагнення. Відверте інтерв’ю, яке надихає.
Виборчий округ
Виборчий округ
Головна мета телепроекту «Виборчий округ»- налагодити якісний діалог між депутатом та його безпосереднім виборцем, надати аналіз професійної діяльності народного обранця. Проект спрямований на те, аби включити виборців у виборчий процес, пояснити причинно-наслідкові зв’язки політичних процесів, що відбуваються навколо, створити майданчик для розмови про ефективність обраного депутата. Це можливість дізнаватися незаангажовану інформацію, аби прийм
Виборчий округ. Співбесіда
Виборчий округ. Співбесіда
Публічна співбесіда із кандидатами у народні депутати. До розмови запрошуємо кандидатів – мажоритарників почергово з усіх 7 округів Хмельниччини. Разом з громадськими експертами і жителями округів з’ясуємо наскільки обізнаний кандидат із депутатськими компетенціями і які якценти робить у своїй передвиборчій програмі.