«Сьогодні. Головне» — новини й аналітика подій у регіоні щовечора на UA: ПОДІЛЛЯ

«Сьогодні. Головне» — новини й аналітика подій у регіоні щовечора на UA: ПОДІЛЛЯ

18 вер. 2020

21 вересня на UA: ПОДІЛЛЯ і всіх регіональних телеканалах Суспільного стартує оновлена вечірня інформаційно-аналітична програма — «Сьогодні. Головне». Щобудня о 19:00 у прямому ефірі на глядачів чекає підсумковий випуск місцевих новин з аналізом найважливіших від команди редакторів «Теми дня».

Читайте також: У новинах Суспільного не виявили брехні й піару політиків

Новий формат інформаційно-аналітичного блоку передбачає не лише збільшення тривалості до 52 хвилин прямого ефіру, а й розширення тематики підсумкових програм. Завданням редакцій є щоденний аналіз суспільно-політичних, а також культурних, соціальних та інших тем не тільки обласного центру, а й усієї області.

«Для нас цей проєкт — можливість бути ближчими до своєї аудиторії. Також окремо плануємо присвячувати цілі випуски об’єднаним територіальним громадам, а за потреби — робити й спільні тематичні міжрегіональні марафони», — розповіла генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей.

Продюсерка UA: ПОДІЛЛЯ Любов Тімкова розповідає: «Формат інформаційно-аналітичної регіональної години – то своєрідний конструктор з інформаційних сюжетів та студійної розмови з експертами. У прайм час йтиметься про найголовніше з того, чим в цей день жила область. Найактуальніші моменти коментуватимуть і пояснюватимуть фахівці, вони відповідатимуть на телефонні питання глядачів та користувачів соцмереж. Підготовка до нового формату роботи розпочалася на філії ще з липня. Ми переформатували студії, утворили єдиний візуальний простір. Зараз під час тракту ефірів «Сьогодні.Головне» в апаратній великої студії режисери та інженери на пультах працюють злагоджено і синхронізовано. У самій працюють двоє ведучих, оператори та перекладачка на жестову мову. В онлайн режимі – обробляється та монтується «гаряча» інформація, відслідковується сам ефір, для адаптації на діджитал-платформи. Це схоже на оркестр, де в кожного є своя партія, але креативна імпровізація тільки вітається».

«Це ще один крок на шляху налагодження роботи як єдиної команди. Спільне планування, спільне розуміння, спільний результат. Увага аудиторії не буде розпорошуватися, а буде сфокусована на найголовнішому. Це важкий процес для нас, але докладаємо всіх зусиль, аби полегшити сприйняття інформації суспільством», — зазначив генеральний продюсер інформаційного мовлення Суспільного Федір Скрипник.

Нагадаємо, 15 липня на всіх регіональних телеканалах Суспільного стартувало міжрегіональне ранкове шоу. Інформаційно-пізнавальний «Ранок на Суспільному» виходить у будні із 6:30 до 9:00.