Суспільне Хмельниччини проводе спільні ефіри про найважливіші події року

Суспільне Хмельниччини проводе спільні ефіри про найважливіші події року

26 гру. 2018

Щовечора з 26 по 28 грудня о 19:20 в ефірі регіональних телеканалів Суспільного відбудуться спільні підсумкові програми “Тема дня” про найбільш значущі події цього року.

Філії Суспільного планують включення від колег з інших регіонів, обмінюються сюжетами про досвід з різних куточків країни. Таким чином команди суспільно-політичного мовлення зберуть найкращі практики і обміняється прикладами вирішення спільних проблем.

“Такі ефіри – це практичне втілення нашого основного завдання - Зробити Україну командою. Плюс ще й можливість колегам попрацювати разом на відстані”, – каже виконавча продюсерка суспільно-політичного мовлення Марія Фрей.

Журналісти суспільно-політичного напрямку Поділля будуть приймати участь у ефірі 26 грудня з UA: ЧЕРКАСИ, де будуть говорити про ремонт доріг. 27 грудня з UA: ЖИТОМИР із темою “Реформи децентралізації”.

28 грудня разом із Кропивницькою філією відбудеться ефір по зведенню нових амбулаторій в об’єднаних громадах.

Нагадаємо, 21 грудня в ефірі 21 радіостанцій Суспільного — UA: Українське радіо — звучали підсумкові міжрегіональні радіомости на найбільш актуальні теми, що хвилювали суспільство цьогоріч.

Також, 28 грудня відбудуться підсумкові #Звіти_наживо з головами міських і обласних рад в ефірі телеканалів Суспільного UA: ВОЛИНЬ, Запоріжжя, UA: ЛЬВІВ, Миколаїв та UA: РІВНЕ.