Сьогодні. Головне: Пічне опалення. Відповідальність за наслідки. Етер від 18.11.2021

18 лис. 19:00


- Пожежа на Хмельниччині, в якій загинуло четверо дітей. Що стало причиною та хто нестиме відповідальність? 

- 17 листопада четверо дітей віком від семи місяців до шести років загинули внаслідок пожежі в житловому будинку в селі Медисівка Теофіпольської громади. Щодо батьків загиблих дітей відкрили кримінальне провадження за злісне невиконання ними батьківських обов’язків та порушення вимог пожежної безпеки. У суспільній студії проєкту "Сьогодні. Головне" говоримо про те, чому в області побільшало летальних випадків через порушення правил експлуатації пічного опалення та кого, із досвіду попередніх років, визнають винним у загибелі дітей на пожежах? У прямому етері розбираємося з усім цим разом із заступником начальника ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Андрієм Козаком та начальником відділу захисту інтересів дітей та протидії насильству Хмельницької обласної прокуратури Петром Нікітюком.

- Добудовують та реконструюють приміщення колишнього травмпункту Хмельницької міської дитячої лікарні. Що там планують створити

- Відсторонили від роботи через відсутність ковід-сертифікату. Що робитиме відсторонений працівник та чи законні такі дії зі сторони керівництва установи?

 

 

Інші випуски
Більше відео