Останні новини
Більша половина виборців у Хмельницькій міській лікарні обирає Президента у власних палатах
Більша половина виборців у Хмельницькій міській лікарні обирає Президента у власних палатах
14:04, 21 кві.
44-ти виборці, станом на 12ту годину проголосували на президентських виборах  у спеціалізованій виборчій дільниці №681526, що знаходиться у актовій залі Хмельницької міської лікарні. Розповідає голова дільничної виборчої комісії Катерина Баранова. За її словами, на дільниці зареєстровано 129-ть виборців. 100 із них голосують у власних палатах.

О 20 годині виборчі дільниці зачинилися

23:30, 21 кві.
О 20 годині виборчі дільниці зачинилися,і члени комісій у присутності спостерігачів взялися до підрахунку. На дільниці за номером 681-488 187-го виборчого округу двері дільниці зачинилися вчасно-каже Світлана Поробок.

На Хмельниччині поменшало кількість скарг щодо незнаходження осіб у списках виборців

20:00, 21 кві.
Порушень, що стосуються захисту виборчих прав громадський омбудсмен захисту виборчих прав Громадянської мережі «ОПОРА» у Хмельницькій області Володимир Гарієвський не помітив. Та додає, проблемою залишається мобільність виборчих дільниць для малодоступних груп населення.

Як голосують старообрядці села Петрашівка Віньковецького району ?

18:40, 21 кві.
Старообрядці села Петрашівка Віньковецького району після нічного Богослужіння у храмі пішли на виборчі дільниці. Село умовно поділено на дві частини: українську і російську. Українська частина розташована у селі Петрашівка, а російська частина  населення, старообрядці,  відмежована відстанню у півтори кілометри. Люди голосують у двох дільницях.

Більше новин